TÜM KATEGORİLER

Hakkımızda


Firmamız  Aknur Mekanik Tesisat Malzemeleri Makina Mühendislik San. ve Tic. LTD. ŞTİ.  Honeywell başta olmak üzere sektörde önde gelen bir çok markanın distribütörü/ ana bayisi olarak kurulmuştur.  Şu anda da bina otomasyonu sektöründe Honeywell’in önde gelen çözüm ortaklarından biri konumundadır.  Mekanik ürün gruplarında da Honeywell, Ontrol, Belimo, Faf, Wilo, Etna, Resol, Alfa Laval... gibi sektörün önemli markalarıyla müşterilerinin her çeşit ihtiyaçlarına yönelik çözüm olanakları sunmaktadır.

Bir Ankara firması olan Aknur Mekanik Tesisat Malzemeleri Makina Mühendislik San. ve Tic. LTD. ŞTİ. bünyesinde yayın hayatına başlayan mekanikmagazam.com, güvenli e-ticaret, kişiye özel ürünler ve hızlı teslimat süresiyle, siz değerli müşterilerimize hizmet verir. %100 müşteri memnuniyeti, ürün çeşitliliği ve farklılık, mekanikmagazam.com için esastır.

Web sayfamız GeoTrust Inc. True Business SSL Sertifikası (256-bit encryption) ile korunmaktadır. PCI standartlarına uygun altyapıya sahip sunucumuzda çalışan sayfamız üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Önerileriniz veya görüşleriniz için lütfen çekinmeden bizi arayın.
Çağrı Merkezi: (0312) 310 01 66  -  43 05
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 14:00

Bize Ulaşın (7/24): info@mekanikmagazam.com

  • Güvenilir Gönderim
  • Hızlı Teslimat
  • Müşteri Hizmetleri : 0312 310 01 66 - 43 05
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Mekanik Mağazam
Banka
Sertifika
Ortadoğu Reklam
E-Ticaret hizmeti sağlanmıştır.

...

Hesabım Siparişlerim